WWW.SZEBENSAKKISKOLA.HU
Szekeres Tibor oldala

| Kezdőlap |  Hírek |  Fórum |  Versenyek | Eredmények |  Sakkoktatás  | Feladatok SakktáborLinkek | Elérhetőségek |

Hírek...

2012. február 13.

NOSZTALGIA SAKKTÁBOR A BALATONON 2012

Szekeres Tibor és Benyeda Tibor sakkedzők hagyományosan sokadik alkalommal idén is megrendezik sakktáborukat, a sakkjáték iránt érdeklődő, és a Balatont kedvelő 6-14 éves korú gyerekeknek Balatonszárszón.

2011. április 21.

NOSZTALGIA SAKKTÁBOR A BALATONON 2011

Szekeres Tibor sakkedző hagyományosan sokadik alkalommal idén is megrendezi sakktáborát, a sakkjáték iránt érdeklődő, és a Balatont kedvelő 6-16 éves korú gyerekeknek Balatonszárszón.

2010. március 19.

NOSZTALGIA SAKKTÁBOR A BALATONON

Szekeres Tibor sakkedző hagyományosan idén is megrendezi sakktáborát, a sakkjáték iránt érdeklődő, és a Balatont kedvelő 6-16 éves korú gyerekeknek Balatonszárszón.

2009. december 11.

A 2009. december 5-én megrendezett Mikulás -napi sakkverseny eredményei, és képei

Eredmények

2009. október 16.

Vecsési Sulikezdő Sakkverseny

2009. október 10-én Sulikezdő Sakkversenyre került sor Vecsésen a József Attila Művelődési Házban. Hat korcsoportban 46 résztvevő ült asztalhoz. A legfiatalabbak még óvodások voltak, míg a felnőttek között nyugdíjasok is szép számmal akadtak. Mint tudjuk, a sakkjátékban nem annyira az életkor számít, hanem inkább a tudás.

Teljes cikk eredmények megtekintése

2009. április 16.

Felkerültek oldalunkra a Budapesti Sakk Diákolimpia csapat végeredményei.
Az eredmények megtekinthetőek itt.

2009. április. 14.

Felkerültek oldalunkra a Budapesti Sakk Diákolimpia egyéni végeredményei.
Az eredmények megtekinthetőek itt.